[5-1]
megvannak a dalszvegek, erre elfelejtem az e-mail cmedet... jellemz, majd rj valahova, lcc!:D
kirlylny |
| ok, akkor holnap elkldm:) |
| Azt nagyon nagyon megksznnm kedves kirlylny!
Blendamed |
Ha gondolod, elkldm neked a dalszvegfordtsaimat:)
Kirlylny |
| Hali! rjtok ide a vlemnyeteke az oldalrl! ah tetszik, ha nem! Kcce |
[5-1]
|